Back to Top

Tu przeczytasz ciekawe treści!

Pomysły na biznes gastronomiczny

22 d1533

Pomysły na biznes cateringowy mogą być trudne do wymyślenia. Zwłaszcza, gdy jesteś w trakcie zakładania własnej firmy cateringowej. Istnieją jednak pewne strategie, które mogą pomóc w burzy mózgów na temat nowych pomysłów i uzyskania przewagi w działalności gastronomicznej.

Jak negocjować umowę o pracę w nowej firmie

Podpisanie umowy o pracęJeśli wybierasz się do nowej pracy w innej firmie, ważne jest, aby zrozumieć, w co się pakujesz. Negocjowanie umowy o pracę jest jednym z najważniejszych kroków w podejmowaniu decyzji, czy jest to właściwy ruch dla Ciebie. Wiele osób popełnia błąd myśląc, że jeśli mają list z ofertą z określonymi warunkami, to już są ustalone. Ale zanim cokolwiek podpiszesz, upewnij się, że jesteś w pełni świadomy tego, w co się pakujesz. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak długo będzie trwał twój kontrakt i jaki masz środek odwoławczy, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem.

Praca zdalna: krótka historia ery cyfrowej

Podczas pracy zdalnejW erze cyfrowej ludzie z łatwością pracują zdalnie. Do tej pory praca zdalna była w dużej mierze ograniczona do freelancerów i niezależnych wykonawców. Jednak wraz z rozwojem nowych technologii, takich jak asystenci AI i rzeczywistość wirtualna, coraz więcej firm pozwala swoim pracownikom na pracę zdalną. Firmy takie jak Amazon, Uber Eats i Google już przyjęły praktyki pracy zdalnej, które przynoszą korzyści ich pracownikom.