Decyduj kto napiszę dla Ciebie teksty SEO!

Przeczytaj bio copywritera i pobierz przykładowe teksty. Wybierz twórcę którego styl najbardziej pasuje do Twojego biznesu. Wypełnij formularz i zamów pierwszy tekst w promocyjnej cenie!

Małgorzata Piasek

Copywriter

Copywriterka z miauczącą asystą. Wciąż odkrywam na nowo świat reklamy i medioznawstwa - chcę się dzielić swoją pasją i doświadczeniem. Zaufaj mi - poprzez wartościowy, content stworzę pozytywny wizerunek Twojej marki, przyciągnę klienta, który zostanie z Tobą na dłużej. Zapewniam kompleksowe usługi marketingu internetowego dla Twojego biznesu! 
 

Agnieszka Domańska

Copywriter

Najważniejszą zasadą, którą kieruję się w pisaniu, jest szacunek do odbiorcy i wiara w jego inteligencję. Do tworzenia tekstów pochodzę z najwyższą starannością – dbam o ich warstwę merytoryczną i stylistyczną, pamiętając, że artykuł musi być przede wszystkim jasny i dostosowany do czytelnika. Research to moje drugie imię, dlatego chętnie stawię czoła każdemu pisarskiemu wyzwaniu.

Katarzyna Łupińska

Copywriter

Copywriterka i content writerka, która żadnego tematu się nie boi. Tajniki właściwego łączenia słów zgłębiała na studiach polonistycznych, więc potrafi okiełznać nawet najbardziej niesforne przydawki i okoliczniki, ustawiając je na baczność w szyku zdania. Prywatnie wielbicielka teatru, stoicyzmu i literatury non-fiction.  
 

Ewelina Prędka-Pawlun

Copywriter

Jestem z wykształcenia psychologiem, terapeutą i ekonomistą. Moją pasją jest pisanie artykułów w dziedzinie psychologii i ekonomii, zwłaszcza w obszarze psychologii pamięci, rozwoju osobistego, neuropsychologii oraz psychologii biznesu, makroekonomii i finansów behawioralnych. Do każdego artykułu podchodzę indywidualnie i w sposób kreatywny.

Agata Kańtoch- Kucab

Copywriter

Terminowość, rzetelne podejście do tematu oraz nieszablonowe spojrzenie na każde zlecenie – te aspekty pracy traktuję priorytetowo. Szeroko pojęty lifestyle nie ma przede mną tajemnic ale jestem otwarta także na inne zagadnienia. Pomogę w promocji marki, produktu, usługi i idei, w różnych kanałach komunikacji. Dotrzemy do klientów online!

Ewa Krajewska

Copywriter

Wyspecjalizowana w tworzeniu treści na potrzeby Internetu. Pracowała zarówno dla dużych serwisów informacyjnych, jak i dla małych sklepików internetowych, w obu przypadkach przykładając równą wagę do jakości oferowanych tekstów. Choć najczęściej angażuje się w projekty z obszaru e-commerce, chętnie działa w różnych branżach - od HR po IT

Braliśmy udział w zleceniach dla firm: